Reklamní plachty

Bannery jsou velmi vhodným způsobem provedení reklamy jak dlouhodobého tak dočasného charakteru. Snadno se instalují, mají nízkou hmotnost, manipulace s nimi je nenáročná a jsou levnější než plastové desky se samolepkou. Potisk bannerů realizujeme na našich velkoformátových plotrech

Tiskneme na profesionálních strojích značky Mimaki. Vybranou technologí je zajištěn nepřekonatelný vysoce kvalitní solventní Inkjet tisk v šíří tisku 3250mm. Maximální rozlišení je 1440 dpi.

Vysoce kvalitní tisk i u super velkých tisků. Velký formát pro vysokou kvalitu a velkou rychlost. Nově představený super obří rozměr 3250mm a 2600mm pro „Znamenitě krásný, super rychlý výkon“ série JV5. Časově náročný a nákladný tisk není nutný, JV5-260S/320S je ideální pro okamžité dodávky i velkoobjemovou produkci s plachtovinou a flexibilním tisky na bannery, billboardy a jinou odolnou grafiku. I když se jedná o velkoformátový stroj, dosahuje vysokého rozlišení tisku 540 x 1080 dpi na 42m2 kvůli čitelnosti i na bližší vzdálenost. A tisk na vzdálenost (540 x 720 dpi) se dá provádět při 60m2/h.

mimaki